Baxi Kombi Servisi

Baxi Kombi Servisi2019-01-11T11:10:36+00:00

Baxi Kombi Servisi

Baxi Kombi Servisi, günümüzde ısınma denilince akla gelen ilk cihaz kombi olmaktadır. Kombilerin bu kadar sık tercih edilmesinin en başta nedeni, insanların yaktıkları kadar doğalgaz ücretlerini ödemek istemesidir. Kombi cihazının kullanımlarında, merkezi ısınma gibi kullanmayan kişiler kullanmadıkları ısıtmanın bedelini ödemek zorunda kalmamakta ve böylece özellikle kış aylarında çok önemli boyutlarda ısıtma sağlanmaktadır.

Baxi Kombi Servisi
Baxi Teknik Servis

Baxi Kombi Servisi, Kombi kullanılması çok pratik olması, kullanım anında ve kullanım öncesinde dikkat edilmesi gereken pek çok husus bulunmaktadır. Bu hususlardan ilki mekan için uygun kombinin seçilmesidir. Zira her kombi modeli belirtilen mekan için uygun olmayabilir. Mekan’ın neresine monte edileceği uzman bir ekip tarafından keşif hizmetleri ile belirlenmeli, doğru bir şekilde kombinin montajı yapılmalıdır.

Montaj esnasında tercih edilen mekan her ne olursa olsun mutlaka yanıcı maddelerden, petek, elektronik ısıtıcı ve fırın gibi ısı verici cihazlardan uzakta tutulmalıdır. Kombinin montajı yangına dayanıklı duvar veya bir kalıp üzerine ya da kış zamanların da donma ihtimali bulunmayan bir yere yada kalıba montajı yapılmalıdır. Montajın yapılacağı bina da tüm doğalgaz tesisatın özenle yapılmış olup, tecrübeli ve bilgili kuruluşlarda denetlenmiş ve onaylanmış olmalıdır.

Baxi Teknik Servis

Baxi Teknik Servis, Kombi kullanımı esnasında dikkat edilmesi gereken en önemli husus kombinin zamanında yapılması gereken bakımıdır. Kombi bakımı kesinlikle uzman bir ekip tarafından yapılmalıdır. Kombilerin montajı yapıldıktan sonra ancak uzun zaman arıza çıkarmamaktadır. Olası kombi arızaların da kombinin ısıtılamaması çok büyük problemlere yol açabilmektedir. Kombi bakımları genel itibari ile 6 ayda bir muhakkak yaptırılmalıdır.

Baxi Teknik Servis, Kombi bakım ve onarımı yapılırken, kombinin su sızdırıp sızdırmadığı mutlaka kontrol edilmekte, bu işlemin ardından tozlanma miktarı incelenmektedir. Tozlanma olması gerekenden fazla ise tozları temizlenmektedir. Sonraki aşama brülörün temizliğidir ve bu işlemler kombi içindeki bağlantı yerlerinin sağlamlığının test edilmesi izlemektedir. Bar basıncı ayarlanan kombilerin baca farının ayarlamaları yapılarak bakımın son aşamaları gerçekleştirilmektedir.

Baxi Kombi Tamiri

Baxi Kombi TamiriKombi yalnızca ısınma konusunda değil, suyun ısıtılması konusunda da sürekli kullanılan bir cihazdır. Bu kullanım alanlarıyla yaz ve kış aylarında da oldukça fazla kullanılmaktadır. Sıcak su ihtiyacının karşılanması en başta temizlik gibi pek çok konuda sorunlar çıkaracağı için kombilerin yazın da düzgün çalışması ve yarı yolda bırakmaması çok önemlidir.

Baxi Kombi Tamiri, Firmamız profesyonel ve uzman kadrosuyla kombi servisi, montajı, bakım ve onarımı konusunda yaz ve kış fark etmeksizin hizmet vermektedir.

0532 421 27 88 - HEMEN ARA!